MARCIN SZYDŁOWSKI

Prezes XRAY GROUP

Nowoczesne technologie w medycynie to już teraźniejszość. Jakość i precyzja diagnostyki to bezpieczeństwo dla pacjenta oraz lekarza, a także nieoceniona pomoc w planowaniu leczenia. Nie uznajemy tutaj kompromisów i stale udoskonalamy nasze rozwiązania, zarówno od strony jakości oferowanej przez nas diagnostyki jak i procesu jej udostępniania.

MARCIN GIELEC

Executive Board Member w XRAY GROUP

Obecnie każda firma zmuszona jest do działania w mocno konkurencyjnym i wymagającym środowisku. Dodatkowo regulacje prawne otoczenia podnoszą znacznie poprzeczkę ryzyka. Nas to nie zraża. W Xray Group działamy z ludźmi i dla ludzi. Naszym celem jest dostarczanie najskuteczniejszych i kompleksowych rozwiązań dla naszych partnerów i klientów.

ANNA ZAGRAJEK

Chief Creative Officer w XRAY GROUP

Funkcjonalność jest najważniejsza. Uwzględniam ją na każdym poziomie funkcjonowania stworzonego przez nas systemu. Łatwość obsługi, intuicyjność i przyjazność użytkownikowi oferowanych przez nas rozwiązań, zaowocuje zwiększeniem dostępności diagnostyki radiologicznej w Polsce. To przełoży się na podniesienie jakości leczenia.